Оптова компанія «САМТЕКС- ДИСТРИБУЦІЯ» ось вже 22 роки проводить в життя свою програму досягнення якості вибору офісної та шкільної продукції на ринку України!

Компанія «САМТЕКС» - офіційний імпортер і дистриб'ютор відомих торгових марок продукції для офісу та школи на ринку України, ключові з яких такі ТМ як:

ANGEL GIFTS (Китай),
KLERK (Україна),
MC NEILL (Німеччина),
STICK'N (Тайвань),
VGR (Італія),
Y PLUS (Китай);


Ми працюємо з великими роздрібними мережами магазинів, супермаркетами в Києві, організовуємо поставки по всій території України, а також у нас добре розвинена мережа дистриб'юторів наших ТМ по Україні. Крім того, активно розвивається наша роздрібна мережа магазинів «СОКРАТ». Співробітниками компанії невпинно ведеться робота по автоматизації бізнес-процесів, розширення портфеля асортименту товарів, забезпечення якісної інформаційної підтримки партнерів по бізнесу і кінцевих покупців.

Головне завдання нашої компанії - піклуватися про наших покупців будь-якого віку!

Компанія «САМТЕКС- ДИСТРИБУЦІЯ» добре розуміє, що головне для нас це - люди: колеги, партнери, постачальники та кінцеві покупці наших товарів!

Тому наша команда намагається відібрати на світовому ринку продукцію відмінної якості за оптимальними цінами для українського покупця, донести необхідну інформацію про характеристики продукції до наших дилерів, навчити продавців і консультантів, підібрати найбільш ефективну викладку для магазинів. Відкриття нашого офіційного сайту дало можливість обмінюватися з усіма інформацією про наші новинки, про наші продукти, тенденції та правила вибору канцелярських товарів!

За свою 22-річну історію розвитку з дати основи 1 квітня 1998р. компанія зазнала багато змін, важливим з яких стала реорганізація компанії в 2008р., відкриття нових напрямків діяльності.

Торгові марки і колектив - основа, на якій створюються механізми успішної і злагодженої роботи всієї компанії і її окремих підрозділів (департаментів). Співробітники Департаменту продажів структуровані за окремими напрямами діяльності:

Відділ по роботі з супермаркетами;
Відділ регіональних продажів;
Відділ категорійного менеджменту;
- всі вони, плюс лінійний персонал (маркетологи, аналітики, др.спеціалісти), складають команду, яка дозволяє втілювати в життя індивідуальний підхід до наших клієнтів, дає можливість «достукатися» до актуальних потреб сьогоднішнього покупця, а значить вибірково підійти до пропозиції продукції і тим самим досягти головної мети - підвищення довіри до якості і ціни пропонованого товару.

Життя компанії обумовлено моральними принципами і етичними цінностями людей - її складових, тому наше завдання - зібрати гідних фахівців і професіоналів своєї справи,  і підібрати злагоджену команду, тому ми намагаємося облаштувати офісний побут і залучити до роботи у нас такими перевагами:

 - Мотиваційні програми, що розробляються в Відділі РОЗВИТКУ, розраховані на людей будь-якого віку і рівня освіти - від початківця до професіонала.
 - Інтереси співробітників нероздільні з інтересами компанії, тому ми завжди йдемо назустріч новаторства і новим технологіям, даючи можливості спробувати щось нове, отримати певні навички і досвід додатково, а якщо потрібно - допомогти пройти додаткове навчання на курсах, тренінгах.
 - Щоб бути кращими, ми використовуємо найкращі програмні продукти і сучасне офісне обладнання. Автоматизація обробки замовлень і можливість роботи менеджера поза офісом в режимі on-line - лише небагато з усіх інструментів, що дозволяють налагодити оптимальний режим бізнес-процесів.
 - Комфортні умови праці дозволять відчувати себе зручно і жити в звичному ритмі. На прийнятному рівні організовані основні об'єкти офісної життя: - * великий світлий офіс, загальною площею 600кв.м., Розташований в межах транспортних комунікацій м.Києва (5 хв. їзди від ст.м. «Лісова»); * Простора кухня на 20 місць; * Куточок відпочинку на м'якому дивані біля акваріума і багато іншого.
 - Кожен з нас проводить на роботі  частину свого життя і має право отримувати  більше, ніж обумовлена оплата за працю!